Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » BULUNMAZSA ÖLECEKTİ! 

BULUNMAZSA ÖLECEKTİ! 

 Fotoğraf

BULUNMAZSA ÖLECEKTİ! 

15 yaşındaki  karaciğer  hastası Ş.B.'yi Esra Erol buldu.

Mehmet Avşar

Esra Erol’da yaşanan olay Türkiye’yi ayağa kaldırdı. İbrahim ve Sevda Barık, “15 yaşındaki karaciğer hastası kızımız Ş.B.’yi, Levent Cahan kaçırdı. Kızımız bulunmazsa ölecek.” dedi ve Esra Erol’dan yardım istedi. Aynı hastalıktan daha önce de bir kızlarını kaybeden acılı ailenin feryatları stüdyoyu gözyaşlarına boğdu. 
Esra Erol, 19 Nisan 2024’te kaçırılan ve eğer tedavi olmazsa ve ilaçlarını düzenli kullanmazsa her an ölebilecek olan 15 yaşındaki Ş.B'yi kısa süre içerisinde buldu. 15 yaşındaki çocuğu kaçıran Levent ile Gaziantep Nurdağı’nda yakalanan ikili polis ekiplerince Gaziantep Nurdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Ş.B.’nin ifadesi alınırken, onu kaçıran Levent gözaltına alındı. Levent “15 yaşındaki Ş.B.’yi kaçırmaktan mahkemeye sevk edilecek. 
Gözaltına alınan Levent Cahan’ın ailesi canlı yayına bağlandı. “Levent Ş.B'yi değil, Ş.B. Levent’i kaçırdı. Hasta gelin istemiyoruz.” dedi. Ş.B.’nin ablası Rabia ise canlı yayına bağlanıp Levent’in kardeşini tehditle tuttuğunu söylediğini ifade etti. Ölümle mücadele eden, 15 yaşındaki Ş.B.’yi zorla kaçıran Levent’e kimin yardım ettiği hala merak konusu. Esra Erol konunun takipçisi olacağını açıkladı.


21:57, 23.04.2024

Haber Fotoğrafları


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500