Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Arı Özel Öğretim Kursu hizmete girdi

Arı Özel Öğretim Kursu hizmete girdi

 Fotoğraf

Arı Özel Öğretim Kursu hizmete girdi


Ardahan’da  7-12 yaş arası öğrenciler için hizmet veren Arı Özel Öğretim Kursu düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.


Ardahan’da  eğitim- öğretim hayatına başlayan Arı Özel Öğretim Kursu
7-12 yaş arası öğrencilere hizmet verecek. Arı Özel Öğretim Kursu’nun ikincisi Karagöl Mahallesi Koca Mustafa Paşa Caddesi üzerinde bulunan adresinde yapılan duanın ardından kurdele kesilmesi ile hizmet vermeye başladı.
Deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmete açılan öğretim kursu lise öğrencilerine ve mezunlara hizmet verecek. Kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri eğitim kursunu gezerek yetkililerden bilgi aldılar. Açılış töreni yapılan ikramların ardından son buldu.  
Özgün Tuna, Bade Akçay, İbrahim Kaya ve Emirhan Karadeniz’in işletmeciliğini üstlendiği kursun açılış törenine; AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Vali Yardımcısı Şahin Demir, AK Parti Ardahan İl Başkanı Ersin Yılmaz, MHP İl Başkanı Turgay Mert, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Kayhan Zorba, İl Müftüsü Adem Karadeniz, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uzantı, İl Sağlık Müdürü İshak Askeroğlu, ARAS Edaş İl Koordinatörü Meryem Akpınar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Çetinkaya, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ersoy Ürker, PTT Başmüdürü Jülide Kaya, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Akın Koç, GAMER Müdürü Saliha Başdemir, Telekom İl Müdürü Ufuk Güzel, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Caner Çoban, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İskender Alihanoğlu, Cumhur İttifakı Ardahan Belediye Başkan adayı Yunus Baydar ve Arı Özel Öğretim Kursu öğretmenleri ile davetliler katıldı


23:38, 06.03.2024


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500