Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKANI ÖZER'DEN KURTULUŞ MESAJI

ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKANI ÖZER'DEN KURTULUŞ MESAJI

 Fotoğraf

Ardahan Şoförler Odası Başkanı Asim Özer, Ardahan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98'ıncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Özer,''Ardahan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde, coşkuyla ve heyecanla kutluyoruz.

Düşman işgali altında kadını, erkeği ve çocuğuyla çok zor şartlarda büyük bir kahramanlık gösterilerek kutsal vatan topraklarının bağımsızlığı için kahramanca mücadele eden, bu uğurda şehitlik mertebesine ulaşan Ardahanlı şehitlerimizi ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle yâd ediyoruz.

Tarihini ve geçmişini iyi bilmeden geleceği inşa etmek mümkün değildir. Bu nedenle kurtuluş günlerimiz; tarihe ışık tutması, geleceğimize yön vermesi açısından son derece önemlidir. Tarihimizden ders çıkararak geleceğimize emin adımlarla yürüyebilmek için bizlere düşen görev; kendine has tabiatıyla, kültürüyle ve zengin bir tarihi değerlere sahip ilimizin kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır. Bu anlamda öncelikle hepimizin ortak değeri, Ardahan ve ülkemiz olmalıdır. Bin yıllık gönül bağımızla sevgiyi ve hoşgörüyü yüreğinde yaşatan, ortak yaşama kültürünü oluşturmuş huzur kenti Ardahan'da bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece gelecek günlerimiz çok daha güzel olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ardahan'ımızın 98. kurtuluş yıl dönümünü yürekten kutlar, kıymetli hemşehrilerime  ve  şöför esnaflarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.''
                Asim ÖZER
ARDAHAN ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI


07:45, 22.02.2019


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500