Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » ARDAHAN TANITIM GÜNLERİ CORONAVİRÜS NEDENİYLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ

ARDAHAN TANITIM GÜNLERİ CORONAVİRÜS NEDENİYLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ

 Fotoğraf

Ardahan Dernekler Federasyonu adına Başkan Ergüder Şimdi, 26-27-28-29 Mart 2020 tarihinde Ankara Altınpark Anfa kongre ve fuar merkezinde yapacakları  Ardahan ve İlçeleri tanıtım günlerini coronavirüs nedenile iptal ettiklerini duyurdu. Ayrıca  Kastamonu ve Trabzon günleride ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelendi.


Başkan Şimdi yayınladığı duyuruda şunları ifade etti;

Ardahan ve Ankara Kamuoyunun bilgisine,
Saygıdeğer Ardahanlı ve Ankaralı hemşehrilerimiz, bilindiği üzere tüm dünya üzerinde etkisi giderek artan Corona virüsü maalesef ülkemizde de tespit edilmiştir.
Kamuoyununda takip ettiği gibi İnsan sağlığını tehdit eden bu virüsten dolayı ülkemizde ve Ankarada da çeşitli zorunlu tedbirler alınmıştır.
Bu kapsamda Ankara Büyükşehir belediyesi Anfa Genel müdürlüğü tarafından alınan tedbirler neticesinde tüm hazırlıklarını da tamamlamış olduğumuz 26-27-28-29 Mart 2020 tarihinde Ankara Altınpark Anfa kongre ve fuar merkezinde yapacağımız Ardahan ve İlçeleri tanıtım günleri ile Kastamonu ve Trabzon günleride ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.
Ardahan ve ilçeleri tanıtım günleri; Ardahan valiliğimiz, Ardahan Belediyemiz, Ardahan Ticaret Odamız, iş insanlarımız, Ardahan Üniversitemiz, ilçe belediye baskanlarımız ve tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile birlikte daha geniş katılımlı olarak 2020 yılı Aralık ayında yapılmasıda yeniden planlanmıştır.
Bu sürece kadar desteklerini esirgemeyen Ardahan Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Baskanlarımıza, Ardahan Üniversitesi rektörümüze, Ardahan Ticaret odası başkanımıza, iş insanlarımıza, Ardahanlı Akademisyen ve Bürokratlarımıza, il derneklerimize, ilçe derneklerimize ve köy derneklerimiz ile Sivil Toplum Kuruluşlarımıza teşekkür ederiz.
Tüm vatandaşlarımızın ve hemşehrilerimizin bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirmesi en büyük temmennimizdir.
Saygılarımla,
Ardahan Dernekler Federasyonu adına Başkan Ergüder Şimdi


06:18, 14.03.2020


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500