Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » TUTAP ÜLKE TANITIMINDA SEFERBERLİK İLAN ETTİ, ANADOLU JET DESTEK VERDİ

TUTAP ÜLKE TANITIMINDA SEFERBERLİK İLAN ETTİ, ANADOLU JET DESTEK VERDİ

 Fotoğraf

TUTAP İLE ANADOLU JET, ÜLKEMİZİN TANITIMI ADINA İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Anadolu jet Başkanı Said Şamil Karakaş, TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız’ı TUTAP Genel Merkezinde ziyaret etti. Ülke tanıtımı adına istişare edilen görüşmede, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın iş birliği protokolü de gündeme geldi.

Anadolujet Başkanı karakaş yaptığı açıklamada 2018 yılında TUTAP’ın resmi ulaşım sponsoru olduklarını ve ellerinden geldiğince TUTAP’ın yanında olduklarını, bundan sonrada bu desteğin ve işbirlikteliğinin 2019 yılında da devam edeceğini söyledi. Anadolu jet Başkanı Said Şamil Karakaş biz kurumsal yapı olarak her zaman ülkemizin her karışında yapılan tanıtımın yanında olduklarını bununda misyonlarının bir gereği olduğunu ifade etti. Karakaş, TUTAP’ın Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yaptığı işbirliği protokolün çok önemli olduğunu ve takdir ettiklerini söyledi. Neticede ülkemiz ne kadar tanıtılırsa o kadar fazla turist gelir ve yurt içinde de bu misafirleri Türkiye’nin milli markası olarak büyük çoğunlukla biz taşıyoruz diyen Karakaş, bununla da iftihar ediyoruz dedi.

TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız da, Anadolu jet ile geçen yıl olduğu gibi 2019 da da tekrar işbirliği yapılacak olunmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Yıldız, ülkemizin milli markasının TUTAP’ın ulaşım sponsoru olması yurt içinde yürüttüğümüz çalışmalara büyük katkı sağlamakta olup, karşılıklı olarak farklı mecralarda yapılan görsel tanıtım destekleri de her iki tarafın kurumsal duruşuna pozitif değer katmaktadır dedi. TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız, Anadolujet Başkanı Sayın Saitd Şamil Karakaş’ın yaptığımız çalışmalara olan ilgisi ve duyarlılığı takdire şayan kendisine ve ekibine teşekkür eder şükranlarımı sunarım dedi.

Görüşmenin sonunda Anadolu Jet Başkanı Karakaş, TUTAP genel başkanı Yıldız’a uçak motorlu saat hediye etti.


20:21, 16.02.2019


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500