Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » ARDAHAN ÜNİVERSİTESİNDE GÜZEL HAREKETLER

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİNDE GÜZEL HAREKETLER

 Fotoğraf

REKTÖR BİBER, ÖĞRENCİLERİ İÇİN BİSİKLET TAHSİS ETTİ; BU UYGULAMAYI ÖĞRENCİLER PEK SEVDİ
MEMET AVŞAR-TRT KURDİ/ ARDAHAN
Yaklaşık 6 ay önce Cumhurbaşkanı R.T ERDOĞAN tarafında Ardahan üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Mehmet Biber, öğrencilerin çok memnun kaldığı bir uygulamaya imza attı. Rektör Biber, öğrenciler için yaklaşık 50- 60 civarında bisiklet temin ederek öğrencilerin boş zamanlarında kampüs içerisinde ve dışında bisikletle dolaşarak keyifli anlar yaşamasına neden oldu.
Ardahan üniversitesi Çamlı çatak kampüsünde öğrenim gören öğrenciler bu uygulamada oldukça memnun olduklarını bu uygulamanın mimarı Rektör Mehmet Bibere teşekkürlerini dile getirdiler.
Fen Edebiyat Fakültesinde öğrenim gören öğrencilerde, hem bu uygulama için hem de Rektör Biberin göreve gelir gelmez öğrencilerini her yıl Kars Kafkas üniversitesine formasyon dersi için gitmekten kurtarmış. Artık formasyon dersi için başka bir ildeki okula gitmek zorunda olmadıklarını dile getiren öğrenciler; Rektör Mehmet Biberin  çok büyük bir mağduriyetlerini giderdiğini, dolayısıyla formasyon dersini öğrenim gördükleri kampüste görmekten son derece memnun olduklarını dile getirdiler.
DOKÜMAN
-Ardahan Üniversitesi kampüs alanında genel görüntü
-Bisiklet süren öğrencilerle röp.
MEMET AVAŞAR-ARDAHAN 


08:36, 10.10.2017


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500